Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy kisróka befogása illegális?

Egy kisróka befogása illegális?

Figyelt kérdés
Ma egy ketreccel sikerült befognom egy róka kölyköt és nagyon aranyos az annyát kereste szegény de az anyát megölte a szomszéd mit csináljak és most itt bent a házban játszik!
2014. jún. 9. 08:55
1 2
 1/17 Stimp ***** válasza:
52%

Feljelented a szomszédot mert védett állatokat öl,kijönnek hozzá és megbüntetik súlyos pénzösszegre.

És amit mindenképp meg kell még tenned hogy átmész hozzá golfütővel vered szét a hülye fejét.

2014. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az élet megteszi helyetem...


Én féltem a kisrókát. az a jó hogy biztos nem veszett! Van egy barátom aki állatorvos és aztmondta nem veszett és azt mondta hogy nem lehet feljelenteni a szomszédot mert az az ő területe

2014. jún. 9. 09:11
 3/17 anonim ***** válasza:

Attól hogy az ő területe, a rajta élő/odatévedt állatok nem az övéi. Ha egy kutyát vagy macskát pusztított volna el, ami mondjuk a sajátja, akkor is bűnt követett el.

Állatvédőknél, vadászoknál próbálj kérdezősködni, mi a teendő ilyenkor.

Egyébként szeretnéd megtartani?

Szerintem csak engedélyt kell rá kérni, + orvosi papírok beszerzése, hogy nincs fertőző betegsége.

2014. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

honnan ilyen biztos abban, hogy nem veszett?

lappanghat benne a betegség

2014. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

akkor megszerzem az engedélyt amúgy jól fogja magát érezni mert erdő mellet fogom tartani és tud majd vadászni is.

Nézzétek meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=d1G2yZMUNUQ

2014. jún. 9. 09:25
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Első: a róka mióta védett??


Vadállat tartásához meg engedély kell, de megjegyzem, a róka sose lesz olyan szelíd mint egy kiskutya, mindig vad marad!

Szerintem jobban teszed ha beadod egy vadasparkba.

2014. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Megnézted a vidit?
2014. jún. 9. 09:32
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lessz vagy elviszem a bakonyba
2014. jún. 9. 09:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!


A noénál biztos gondoskodnak róla, ott sok kisróka él.


www.noeallatotthon.hu


érdeklődj ott, meséld el a történetét!


Amúgy ott van kézzel nevelt is, még fagyizni is elhordják! Nagyon szelíd tud lenni.

2014. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
2014. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!