Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi lehetett az?

Mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Este kimentem cigizni a toltesre ami a hazunk melett van. Valami nagyon ijjeszto ilyen kutxa uvoltes felet halottam tolem egy 100-200 meterre a hatam mogott. Olyan volt mintha a mi kertunkbol jott volna a hang. Fel perc alatt viszont a toltes masik oldalarol halottam ugyan azt a veszett uvoltest. Itt lakom 17 eve.. az erdobe nottem fel de ilyet meg sosem halottam.

Egyik haveromnak elmondtam es azt mondta h csupakabra lehetett. Jo tudom.. kitalat leny. De karpataljai a srac es mondta h a kornyekukon is fogtak egy olyasmi ami ket nemet juhaszt is megolt.

Mi lehetett az? Normalis valaszoka varnak ..



2014. júl. 18. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ez történik ha már falu helyen is bekötik a netet....példa rá a kérdező xDD
2014. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Róka https://www.youtube.com/watch?v=zk1mAd77Hr4

esetleg aranysakál (toportyán) https://www.youtube.com/watch?v=GUHuE01TiFM&t=0m40s

Idióta hoaxoknak meg ne dőlj be, a természet önmagában tele van érdekes hangú lényekkel.

2014. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja még valami. A chupacabra legenda beteg küllemű dögevőkön alapul főleg, legalább is, ahol zömmel állatszerűen írják le (pl. USA illetve amióta ide is elért a hoax, nálunk is) ott rendszerint rühös, deformált prérifarkasokról, elvadult kutyákról, ezek hibridjeiről van szó, valahányszor felvettek egyet vagy kilőttek, kiderült hogy sima állatok, csak torzak/betegek. Prérifarkasunk nekünk nincs, de toportyánunk van, Kárpátalján farkas is akad, beteg, magányos, rühtől szőrtelen rusnya, beteg állatot foghattak be, már ha igaz az egészből bármi.
2014. júl. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy az előző írja.

Vagy genetikai betegségtől, vagy fertőzéstől megnyomorodott farkas/róka/prérifarkas a híres chupakabra. Mivel beteg, gyenge, az izmai sorvadtak, a fogsora sokszor erősen hiányos, nem képes normál ragadozó módjára vadászni, táplálkozni. Emiatt lett kecskeszívó.

Amit hallottál, valószínű, hogy róka volt. Nagyon ijesztő hangja van. :)

Ha ennyire telement a gatyi, nem hallottál még vapitibőgést. Az még iszonyatos.

2014. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amit linkeltetek két videó egyik sem hasonlitott a hangjára :D
2014. júl. 22. 20:16
 6/7 A kérdező kommentje:
olyan volt a hangja mint valami veszett kutyának vagy nem tudom, de nem ugatott hanem üvöltött közbe mégis mintha ugatna. Nem tudom elmagyarázni, ilyet még nem halottam.
2014. júl. 22. 20:18
 7/7 nádas viktorja ***** válasza:
Farkas vagy véfarkas
2014. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!