Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az anakonda meg tudja enni a...

Az anakonda meg tudja enni a jaguárt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Az anakonda meg tudja enni a jaguárt.
2014. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
30%
én nem értek hozzá de szerintem simán :D
2014. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
9%
[link] 2. vagyok :DD nem tudom mit eszik de gyanús ezek szerint hogy kajak megeszi :DD
2014. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
dehogy! a kígyók egészben nyelik le táplálékukat, és hogy férne belé egy jaguár?!
2014. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ukedves utolso! Egy embert egeszben nyel le akkor nehogy mar egy jaguart ne nyeljen le :'D
2014. aug. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
A nagyobb növésű anakondának nem jelent gondot a jaguár. Magánál sokkal szélesebb állatokat lenyel,még egy kajmánt vagy egy aligátort is.
2014. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mlp válasza:
Szerintem lenyeli.
2014. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Lehet,hogy a kölyökjaguárt meg tudja enni,de lehet hogy egy kifejlett hím már nem férne be a szájába,hiába kiakaszthatón az állkapcsa és a torka nagyon ruganyos,de ez is véges.

De összeroppantani össze tudná,de lehet,hogy lenyelni már nem.

Meg a jaguárnak élesek a karmai és a foga.

2014. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=Bt-QQBss3QA a videó címe ne tévesszen össze, valójában az nem egy piton, hanem egy anakonda. És ez egy kifejlett anakonda, de a jaguár megnyerte ezt a harcot.
2014. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!