Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan lehet nyestcsapdát...

Hogyan lehet nyestcsapdát készíteni házilag?

Figyelt kérdés
Lehetőleg élve fogót.
2014. aug. 22. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd be a google-ba és a fotók alapján készítsd el.
2014. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éppen azért írom a kérdést,mert nem találtam google-on semmit
2014. aug. 22. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,és ha lehetne akkor ne nagyon nehéz csapda tervet adjatok,nem vagyok mesterember,csak két ballkezes.
2014. aug. 22. 21:21
 4/6 Dörmögő ***** válasza:

Ebben van hasonló csapda mint amilyet egyik családtagom is készített csak kisebben (patkányméretben). Én ennél egyszerűbbet nem tudok.


http://www.youtube.com/watch?v=xwjqj61ESb4

2014. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ahha,és én hogyan csináljak egy ilyen ketrecet?

ez gondolom egy olyan csapda amit boltban lehet venni,és én mondtam hogy házilag kéne

2014. aug. 22. 23:08
 6/6 Dörmögő ***** válasza:
Mint írtam mi is házilag készítettük. Azt én nem tudhatom hogy te milyen képességekkel rendelkezel és hogy vagy-e annyira kreatív hogy magadnak elkészítsd. Én ennél egyszerűbb élve fogót nem tudok ajánlani. Azt tudom még tanácsolni hogyha magadnak szeretnél egy ilyesmit csinálni hogy menj ki a piacra, vagy egy vásárba. Ott szoktak hasonlót árulni, így élőben is megnézheted hogy milyennek kell lennie.
2014. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!