Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet házi állatnak egy...

Motyesz kérdése:

Lehet házi állatnak egy vadmacskát?

Figyelt kérdés
az a macska aminek szép hegyes a füle a szörzete miatt nekem nagyon tetszik!! és hogy például kis kora óta egy házban lenne és nem jönne elö az ösztönei vagy ilyesmi??

2014. aug. 31. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mike Tyson is meg tudta csinálni
2014. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

A vadászösztön minden macskafélébe megvan. A normális kismacskák, amiket a házban tartunk, azokban is ott van valahol.

Nagytatám mesélte, hogy ő régebb (legálisan) tartott rókát. És azok sem voltak valami túl kedvesek ahhoz képest, hogy tatám egy bikát is meg tudna szelídíteni.

Mert hiába nevelték normálisan, a rókákba IS és a macskákba IS megvan a vadászösztön.

2014. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de amugy meg lehetne oldani mert nagyon de nagyon tetszenek ezek a macskák imádom öket de panelba nem igazán lehetne ugye?? szerintem jobb lenne tanyán hogy tudjon mászkálni vagy valami :D ! de nekem volt egy kutyám akit vuknak hívtam mert annyira hegyes volt a föle hogy ezért lett a neve de hasonlított a német juhászra de törpe volt amugy farkasölö és tacsi keverék volt nagyon sokszor meg nézték mikor az állat orvoshoz vittük és kérdezték is hogy ez milyen kutya? hát nem kellet bele egyböl rá vágtam hogy törpe németjuhász nem hitték el (bár ez nem igaz hogy törpe németjuhász de nagyon hasonlított rá) egy tuning 4x4-es :D kutya volt nagyon szerettem és ráadásul annyira okos volt hogy nem hiszitek el nagyon bár tudott volna beszélni de ez nem számított mert szavak nélkül is ugy megértette magát!! volt egy cicánk aki szült és annyira be volt indulva a kis kutyám hogy egyböl ment nézte mi van helyzet van,jött és addig nem ment tovább míg a család nem ment utánna és mutatta hogy mi történt nagyon cica barát volt nem olyan mint ahogy szokott lenni hogy a kutyák kergetik nagyon szerette öt söt imádta ahogy mellete volt mellete aludt tök jol ki jöttek!! bár tudom sokat irok de ezek az emlékek bennem felejthetetlen lesz mert egy okos vidám kis kutyus volt/van!! :) :) :)
2014. aug. 31. 09:06
 4/7 Janka néni ***** válasza:
27%

kezdd azzal, hogy megnézed a vadmacska életmódjára vonatkozó anyagokat a neten!

Ha ez után lenne szíved háznál tartani, gratulálok!

Annyira tetszik ez a fazonú macska, javaslom a norvég erdei fajtát.

Azt már nem is akarom tudni, hogyan akarsz szert tenni egy vadmacska kölyökre.

2014. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kroa01 válasza:
Minek zárnál be egy szabad lényt? Örülnél ha veled ezt tennék?
2014. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tanyára gondoltam amugy csak ezt el felejtettem írni!!
2014. szept. 14. 09:22
 7/7 anonim ***** válasza:

szerezz be egy main coont, vagy norvég erdei cicát. (asszem, utóbbi kicsit kisebb méretű). ezek hasonlítanak hozzá.


de az ösztönök az összes cicában megvannak, egy sima panelmacska sem veszti el a vadászösztönét.

2014. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!