Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van-e értelme lemennem a...

Imádomazanimeket kérdése:

Van-e értelme lemennem a Gödöllői vadállat parkba amit Holkai Zoltán vezet?

Figyelt kérdés
Nem rég szereztem róla tudomást hogy Holkai Zoltán Gödöllőben egy vadállatpark vezetője,hogy saját farkasai vannak és egyéb állatai.Nagyon szeretnék már élőben látni farkasokat közelről.Azokat szeretném első sorban kérdezni akik már esetleg voltak ott,vagy a közelben.De ha valaki nem is volt ott de tud valami olyat ami nekem fontos lehet kérem írja le.A farkasokat csak kerítésen keresztül lehet megnézni vagy kísérettel be is lehet menni a farkasok helyére ahol vannak?

2014. nov. 17. 21:53
 1/3 Platypus ***** válasza:
100%
Az a hely nem látogatható. Ami neked kell az a Veresegyházi Medvepark. Ott is vannak farkasok, és egész közelről megnézhetők.
2014. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Medveotthont tudom ajánlani Veresegyházon. Ott hétvégente van farkaskaland program, ha szerencséd van, meg jó az idő akkor a Szilágyi Istvánék szokták sétáltatni a szelíd kölyköket olyankor. Hozzájuk közel lehet menni néha.

Horkai Zoliékhoz nem lehet bemenni csak úgy látogatóként. Mi egyszer voltunk, de az is az egyetemről volt csoportos tanulmányút keretén belül.

2014. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme.
2014. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!