Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol szerezhetek/vehetek igazi...

Hol szerezhetek/vehetek igazi farkas fogat?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
védett állat...
2014. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Janka néni ***** válasza:
32%

Magyarországon SEHOL!

Elutazol Szibériába, Kanadába, kiváltod az engedélyt, megfizeted azt az EGY példányt, amit kilőhetsz, vársz a kilövésre 3-4 évet és kilövöd. Nos, ez mindösszesen 5-8 millió Forintból meg is van.

Szeretnél még farkasfogat?

No meg, ugye, minek?

2014. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
interneten manapság már bármit be lehet szerezni
2014. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
még kutyafogat is...
2014. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nav vagy nébih nevében kérdeznéd, hogy tényleg valódi-e a farkasfog, akkor minden eladó letagadná, hiszen védett állat testrésze (prém, koponya, csont...) sem árusítható (birtokolgató).


Szerintem nem akarja senki sem kifizetni egy farkas eszmei értékét kiperkálni.


Ha meg venni akarsz, akkor minden eladónak eredeti farkasfoga lenne, még, ha kutyából szedték volna ki.

2014. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a oltásos válaszokat, nem tudtam, hogy nem lehet kapni. Elég lett volna ennyit írni, hogy nem lehet, mivel védett állat és pont
2014. nov. 29. 12:17
 7/14 Janka néni ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg! farkasfogat akarsz (ugyan minek?), de nem tudod, hogy védett állat?
2014. dec. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, miert oltja mindenki a kerdezot... azt kerdezte, hol lehet fogat venni, es nem azt, hogy hogyan kell farkast olni. :s


Az elefant is vedett jelenleg, megsem zarnak be mindenk embert, akinek van egy Bizanc-kori elefantcsont szobra.


Ebay-en es hasonlo oldalakon egyebkent tucatnyi hirdetes van (altalaban foglalatban - nyaklanc es hasonlok)... de a 2-es valaszolot idezve: minek? Szerintem elvagy nelkule is...

2014. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak az empátiát. Hogy mindenki kíváncsiságát kielégítsem, egyik ismerősöm rajong a farkasokért, ezért gondoltam hogy ha LEHET akkor szerzek neki egy igazi farkas fogat karácsonyi ajándéknak.
2014. dec. 5. 20:12
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ezzel ekkora nagy felháborodást keltek
2014. dec. 5. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!