Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Jegesmedve vs Víziló vs...

Jegesmedve vs Víziló vs Orrszarvú? Ha Pl. Találkoznának az állatkertben melyik lenne az első, második, harmadik?

Figyelt kérdés

Ha Pl. találkoznának az állatkertben melyik lenne az első,második,harmadik?

Vagy akár lehet grizzly medve is.



2014. dec. 6. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Chuck norris
2014. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Víziló és az orrszarvú találkozhat a vadonban!

Víziló az óriási agyaraval (fogaval) harap, az orszarvu vastag bőre ellen nem ér semmit....

Az orszarvú tud dofni igy szerintem nyerne....

Többit nem tudom!

Esetleg a grizli vs jegesmedve...

Jegesmedve erősebb...

2014. dec. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

1. orrszarvú

2. víziló

3. jegesmedve

4. grizzly medve

2014. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%
Természetesen a kecske
2014. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

az orrszarvú elég egyértelmű, az elefántokon kívül semmi nem győzné le egy vs egyben... számít persze a faj is, pl a szumátrai orrszarvút a tigrisek, oroszlánok is levadásznák, itt most a szélesszájú orrszarvúról beszélek


1. orrszarvú

2. jegesmedve, grizzly

3. víziló

2015. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Orrszarvú a legerősebb , utána a víziló , a jegesmaci is nagyon erős de ezek az állatok olyan tömeggel rendelkeznek hogy nem lenne esélye ellenük , a hím jeges maci max 600 kg , nagyon ritka a 7-8 száz kiló grammos példányok , az orrszarvú bikák meg a víziló bikák 3,5 tonna súlyúak.. , ha esetleg beteg a víziló vagy az orrszarvú akkor lehet esélye a Jeges medvének ellenük , ha kifejlett hím egyedek ellen nincs esélye. 1 Orrszarvú 2 víziló 3 Jegesmedve.
2016. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a víziló minddel feltörölné a padlót :D Az orrszarvú max felökleli az ellenséget, de nem a tülkével. A szara kicsit tompa, mellesleg a látása se a legjobb, ezért nemnagyon szokott döfni a szarvával. Szerintem így lenne a sorrend:

1. Víziló

2. Orrszarvú

3. Jegesmedve

4. Grizzly

2017. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!