Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet otthon farkast tartani?

Lehet otthon farkast tartani?

Figyelt kérdés
Természetesen a megfelelő engedélyekkel, papírokkal, és normális méretű kifutóval. :D

2014. dec. 7. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem hinném hogy tarthatsz,nálunk védett állat(az mindegy hogy külföldi) azon felül egy farkas nem farkas,falkában él,egyedül nem tarthatod őt,neki lesz rossz.

Amerikában dívik az az új hóbort,hogy kutyákat kereszteznek farkasokkal,de volt is már belőle baleset,mert a farkas NEM olyan mint kutya,nála nem jön zsigerből az ember "nem megevése".

Nem elég felxibilis a viselkedése ahhoz,hogy emberrel éljen bár képezhető.

Ha piciként elhozod(már úgy hogy te cumiztatod) akkor meg fog szokni téged,de akkor sem kutya,bármikor gondolhatja úgy hogy enged a saját szabad ösztöneinek.

2014. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetsen nem kapsz majd engedélyt védett állat tartására, csak mert te szeretnél. Ahhoz kicsit komolyabb ok kell.
2014. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Csak mert láttam Animal Planeten, hogy egy nőnek két gepárdja, vagy leopárdja volt (nem is tudom már) és tervezgetni kezdtem, hogy esetleg egy farkas...

Köszönöm, még egyszer! ^^

2014. dec. 7. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
2014. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Amit az animal planeten látsz az kicsit más,ők vagy állatvédők vagy...elég ha annyit mondok: Amerika?

(első voltam)

2014. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!