Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A gím szarvas ienkor már...

B.Bence 15 kérdése:

A gím szarvas ienkor már elkezdi az agancsait húllajtani és az Északi középhegységen élnek gímek?

Figyelt kérdés

#agancs #Gím szarvas
2014. dec. 23. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A gímszarvas ilyenkor már elkezdi az agancsait hullajtani?

Az Északi középhegységben élnek gímek?


Az agancsokat tudtommal már rég lehullajtották. Az Északi középhegységben vannak szarvasok, bár abban nem vagyok biztos, hogy gímszarvas, de én pár éve tőlem 20méterre láttam pár egyedet.

2014. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1-es nagyon tájékozatlan.

"A szarvasoknál minden év február-március-áprilisa az agancshullás időszaka, ezt követően az erdőben megjelenik az illegális agancsgyűjtők hada is"

Igen élnek gímek az említett területen.

2014. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazad van, kettes, nem vagyok tájékozott a szarvasokat illetően, nem is foglalkozok velük, a közelemben meg nincsenek.

Viszont én láttam már agancsokat decemberben, onnan következtettem.

2014. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gím február környékén kezdi el hullajtani.

Ha láttál decemberben is agancsot akkor az valószínűleg egy azév elején levetett agancs lehetett.

2014. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Akkor még várjak vele 1-2 hónapot
2014. dec. 23. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
De gondolom az nem érdekel,hogy elméletileg tilos összeszedni csak úgy,és hazavinni...
2014. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!