Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tudnátok olyan farkasos...

Tudnátok olyan farkasos könyvet mondani ami hasonló a Michelle Paver Farkastestvér című könyvéhez?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen sorozat... tudtok ilyesmi sorozatokat mondani?

2015. jan. 12. 16:38
 1/1 Tamás Szilárd válasza:

Én épen most fejeztem be, jobban mondva fél évvel ezelőtt készültem el könyvemmel, melynek az egyik szereplői, történetem lényegesen meghatározó állatai, barátai. A történet által szinte bele szerettem farkasaimba, tulajdonságaiba, farkas törvényeikbe... Remélem hamarosan a nagyközönség elé tárhatom gondolataimat, élményvilágom tárházát e csodálatos állatokkal kapcsolatban. Bár az egész regény nem csak a farkasokról szól és regényem közepétől kapcsolódnak be a történetbe, de számomra az egyik legmeghatározóbb szerepet töltik be.

Sajnos sorozattal kapcsolatban nem tudok segíteni.

2015. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!