Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Őzikek a városban?

Őzikek a városban?

Figyelt kérdés
Ma a Nagykőrösi úton mentem kocsival kifele, es jobb oldalt a Tesco mellett a prerin láttam egy őz családot legelészni. Hárman voltak. Szinte az út mellett voltak, az autók mit sem érdekelte oket. Hogy lehet hogy ilyen közel merészkednek? Ennyire éhesek, vagy eltévedtek?
2015. febr. 3. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakoriak az őzek már a városok közelében is. Oka: Ott van táplálék a szántóföldek legelők környékén. Másik meg, ezek már megszokták az ember jelenlétét messziről. Persze ha feléjük közelítenél, elrohannának, de míg nincs gond, addig tisztes távolságban de megmaradnak.
2015. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi második.
2015. febr. 4. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Megszokták!

Most már inkább attól ijednek meg, ha valaki megáll... :)

2015. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, előző vagyok! :D

Na szóval, egyszer volt velünk egy olyan, hogy láttunk őzeket közel az úthoz, mire lelassított a kocsi, hogy a kistesóim is jól meg tudják nézni, és már-már megálltunk,mire az őzek megijedtek, és elfutottak. :)

2015. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert kijjebb vadásznak rájuk.

A nagykőrösi, M5, Szentlőrinci út közötti részen voltak?

2015. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Horvátországban egy falu végén láttam, elsőnek azt hittem kutya, mert olyan kicsi volt, de egy gyönyörű őz volt. :)
2015. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fácánok is vannak azon a részen

5. voltam

2015. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!