Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tudtok olyan oldalt ahol van...

Tudtok olyan oldalt ahol van olyan teszt ahol kiderül hogy mi a kedvenc vadállatod?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Én most megmondom neked, hogy a vörös hópárduc.
2015. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Bizony, fejlodik a technika. Regebb az ember csak ugy magatol eldontotte, hogy "a kedvenc allatom a farkas". Manapsag szamitogepes tesztbol derul ki, hogy melyik kell legyen a kedvenc allatod. :|
2015. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Mármint, olyan hogy milyen állat illik hozzád van, de ilyen vadállatos nincs. Rákerestem, de szerintem egy teszt nem tudja eldönteni melyik a kedvenc vadállatod. Az enyém pl. a tigris, és az oroszlánokat is nagyon bírom, szívesen tartanák, csak tudod, drága és egy kicsit halálos. :D
2015. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha te saját magadtól nem tudod eldönteni, hogy mi a kedvenc állatod, akkor ehhez csak gratulálni tudok. 👌
2015. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!