Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A delfinek képesek elhagyni a...

A delfinek képesek elhagyni a csapatukat egy ember miadt? A világon hol van legnagyobb esélyem arra, hogy plalackorrú delfineket láthassak partközelben?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mikor befejeztem az iskolát elköltöznék olyan helyre, ahol sok a plalackorrú delfin. (Természetes élőhelyükön, nem fogságban) És az lehetséges lenne, hogy annyira megszerettessem magam az egyik delfinnel, hogy velem akarjon maradni? Olyan jó lenne, ha elmondhatnám magamról, hogy van egy saját delfinem. :3

2015. febr. 25. 08:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
...hány éves is vagy?
2015. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
16, de nem értem ez miért fontos.
2015. febr. 25. 08:54
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
a delfin vadállat, nem házi kedvenc :)
2015. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Azert fontos a korod mert ha mondjuk 8 eves vagy akkor minden rendben van ezzel a gyerekes almodozassal, ha 16 akkor mar kevesbe.


"És az lehetséges lenne, hogy annyira megszerettessem magam az egyik delfinnel, hogy velem akarjon maradni?"


Nem lehetseges.

2015. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem is kimondottan házikedvencnek gondoltam. Nem tudom láttátok-e a "delfinek nyelvén" című filmet, abban volt a főszereplő csaj és a delfin közötti barátság amire én gondolok. Egyébként ajánlom a filmet azoknak akik szeretik a delfineket. :D
2015. febr. 25. 09:25
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
az film, nem a valóság
2015. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azért remélem aki eddig kommentelt nem olyan ember aki azt se tudja hogy a delfin emlős-e vagy hal. Nekem ez a kérdés tényleg nagyon fontos! Légyszíves próbáljatok ne olyan válaszokat írni, hogy: Hülye vagy, ne is álmodj ilyenekről.

Jó lenne ha valaki olyan írna, aki tényleg konyít is valamennyit a delfinekhez.

2015. febr. 25. 09:55
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
minek teszel fel kérdést, ha nem fogadod el a tényeket?
2015. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem itt nalad mindenki sokkal jobban ert a delfinekhez, mint te.
2015. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy delfin számára a csapattól való elszakadás a halállal egyenlő.
2015. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!