Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Farkas tartható?

Farkas tartható?

Figyelt kérdés
Farkas tartható kertes háznál, nagy udvarral, körben kerítéssel? Konkrétan szürke farkas lenne, még kölyök. Ha ember közelben van nevelve akkor gondolom azért jól meglenne, már ha csak a történelemre gondolok. :)

2015. márc. 24. 02:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Igen. De nem érdemes túlságosan elkényeztetni, mert bevadul.
2015. márc. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

1, Falkaállat, szóval egyedül pont nincs meg

2, vadállat

3, fokozottan védett

Szóval nem, rohadtul nem tartható, pláne azoknak, akik még ezt se tudják..

2015. márc. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vadallat es nem laikusok kezebe valo.Nem kutya!!!Siman kinyir ha o ugy gondolja.Azt javaslom vegyel egy farkasra hasonlito kutyafajtat!
2015. márc. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Platypus ***** válasza:
81%
A vadállat meg a védett még megoldható lenne a megfelelő körülményekkel és engedélyekkel. Ami viszont nem, hogy veszélyes állatnak számít, és azon belül is a legveszélyesebb kategóriába került. Magánembernek semmiféle lehetősége sincs engedélyt szerezni rá.
2015. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdeztem a biológia tanárunktól (még amikor a farkasról tanultunk) és azt mondta h hiába neveljük egészen kölyök korától nagy korában kiszámíthatatlan lesz és rád támadhat.Viszont van egy kutya fajta (még fiatal fajta, nem rég alakították ki a kárpáti farkas és a német juhászkutya keresztezésével) ami nagyon hasonlít a farkasokra: ez a csehszlovák farkaskutya.
2015. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vegyél huskyt.

Én nem próbálnám meg a helyedben a farkast. Hiába nőne fel veled, az ösztönök fogják hajtani, és gondolkodás nélkül széttépne téged, ha fenyegetve érezné magát.

2015. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csehfarkas tartóként még erről is lebeszélek mindenkit aki nem tud a kutyájával lenni egész nap.
2015. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem van egy segesdi haverom akinek van medvéje és farkasa is a kertjében!
2015. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem lehet tartani. A farkas nem kutya benne nincsenek meg azok a domesztikált ösztönök amik a kutyákban igen. Akárhogy is babusgatnád ő mindig vadállat marad!
2015. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!