Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit lehet tenni, hogyha...

Gergő123456 kérdése:

Mit lehet tenni, hogyha otthonunkban pl. kis vaddisznót tartunk, feljelentenek eljönnek és elviszik, utólag engedélyt vagy valami mást nem lehet szerezni, hogy újból itt legyenek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Mivel a vaddisznó vadállat, és nem tartható háziállatként. Arról nem is beszélve, hogy minden vaddisznó amit az erdőben találtatok a vadásztársaság tulajdona.
2015. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.. Pedig jó lett volna,hogyha lehetne mit tenni!! :/
2015. ápr. 29. 09:39
 3/8 anonim ***** válasza:
A másik az, hogy a vaddisznó vadállat, hiába kézhez szokva nevelkedik, attól még kiszámíthatatlan mi lesz belőle. Engedélyt lehetne rá kérni, de nem hinném, hogy megadnák.
2015. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,csak mikor megtaláltuk akkor ki voltak hűlve és megsajnáltuk hazahoztuk és olyan rossz volt,hogy elvitték..De ugye mi nem akartunk semmit csak felnevelni őket és elengedni szabadon..
2015. ápr. 29. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ember által nevelt állatot csak úgy szabadon engedni? Az első héten kilőtték volna....
2015. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem a szabadba gondoltam..Hanem vadasparkba stp...

Én is tisztában vagyok azzal,hogy ha a szabadba engedtük volna el akkor jó vége nem lett volna nekik! :/

Így sem lesz nekik mert bekerülnek a vaddisznós kertbe azt ott is ugyan úgy elpusztulnak mert meglövik őket.. :(

2015. ápr. 30. 08:29
 7/8 $$$$$ ***** válasza:
De lehet tartani ! venni is lehet állat vásárokban. csak be kell tudnod bizonyitani hogy nem fogtad!
2015. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Befogni nem foghatod. Annyit tehetsz, hogy ha magától jön be a telkedre (mert nincs rendes kerítésed), akkor nem muszáj elzavarnod. De! A rést a kerítésen azután sem csukhatod be, azért, hogy magadnál tartsd...! Ha meg valaki kerítést javít és utána észleli, hogy vadállat bújt meg a sufnijában, akkor ki kell engednie, vagy szólnia kell az illetékes nemzeti parknak, hogy vigyék el...
2015. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!