Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A lazacok ehetnek medvéket?...

A lazacok ehetnek medvéket? Vagy fájni fog tőle a hasuk?

Figyelt kérdés
A medvék évente több száz ezer lazacot megesznek, viszont az nagyon ritka, hogy a lazacok eszik meg a medvéket.

2015. jún. 15. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, sztem szoktak
2015. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden őszi napfordulókor összegyűlnek a lazacok és rituálisan feláldoznak és felfalnak egy medvét a Lazacok Bosszújának Istensége dicsőségére.
2015. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mármint napéjegyenlőségkor. De a lazacok nem túl műveltek, no.
2015. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A medvéket? Hol olvastál ilyen valótlanságot?! :)


A lazacok csak rovarokat, kis folyami állatokat esznek. A tengerben élők tápláléka pedig: halak, például Ammodytidae-fajok és fiatal heringek.

Meg sem tudná emészteni, és a bundáját és a bőrét mivel szedi le a medvének? :) Szerintem te összekeverted a fajtát.... A lazac biztos, hogy nem eszik medvét! :D

2015. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ó szerintem nem szabad lebecsülni a lazacokat, ha medvét akarnak enni, akkor biztosan megoldják és lenyúzzák, hogy ne kelljen szőrcsomót köpködniük...

egyébként, egy filmből szedtem, hogy "ritkán fordul elő..." :'D

2015. jún. 15. 19:03
 6/17 anonim ***** válasza:
És milyen film volt? A típusára vagyok kíváncsi! Akció, vígjáték vagy természet film....
2015. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ismeretterjesztőő.

Nem vagyok hülye amúgy! :D természetesen vígjáték xD

2015. jún. 15. 20:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ismernéd a lazacok életét, akkor most tudnád, hogy életük nagy részét a tengerekben töltik, aztán útnak indulnak, hogy szaporodhassanak, itt jön képbe a medve, a medve tudja, hogy a lazacok útja a folyón át vezet, ergo már várja őket lesben, de a lazacokat ez nem érdekli, mert őket egy program hajt a szaporodás, és bizony van hogy ki is cselezik a lesben álló medvét, de semmikép nem falják fel a medvét a lazacok! :D
2015. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ó, azt gondoltam, hogy nem vagy h.lye. Szerintem csak unatkozol! :D
2015. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
sosem lehet tudni mire képesek, ha már szegény macit kicselezik :D
2015. jún. 15. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!