Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » SOS. Találtunk a kertben egy...

SOS. Találtunk a kertben egy kölyök vadnyuszit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valahogy betévedt hozzánk egy kisnyúl. A macskák majdnem szétszedték. Nem értek a nyulakhoz, de elég picinek tűnik, hogy szilárd táplálékot egyen. Most egy nagy ketrecben csücsül egy pléden. Minden jó tanácsra szükségem lenne! Képet mellékelek amint sikerül feltölteni.
2015. jún. 19. 08:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2015. jún. 19. 08:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mar volt vadnyuszim, akit mindennel ellattam....vilt neki óriási kifutos ketrece, mindent kapott enni... Es mégsem maradt meg, teljesen megőrült:((
2015. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidd állatorvoshoz! Ő el tud látni hasznos tanácsokkal!


Lehet hogy ott is hagyhatod és továbbítja majd vmi vadasparkba vagy ilyesmi. Ez a legjobb amit tehetsz.

2015. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de cuki :) Vidd állatorvoshoz, szerintem segít majd, hogy hogyan nevelgesd. De ha majd nagyobb lesz, vissza kell engedned a természetbe.
2015. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedheti vissza. Az első róka megvacsorázná.
2015. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi már többet is felneveltünk, jobbhíján tehéntejjel, aztán hamar rákap a szénára meg zöldre...
2015. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tehéntej nem valószínű, hogy jó lesz neki.


Itt egy hasonló eset:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__6767848-t..

2015. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keresd fel a nyúlmentés fb oldalát! Most is nevelnek vadnyuszikat, ők el tudják látni, és később visszaengedni.
2015. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nah úgynézki megoldódik a dolog. A szomszédnak vannak nyulai, és neki is nemrég lettek kicsik, nem sok korkülönbség van köztük. Az anyanyúl elfogadta, bár etetni nem tudom, fogja e. Úgy gondoltuk, hogy veszünk egy fecskendőt, és naponta 2x átjárok megetetni. A kérdés, hogy mivel. Macska tejpótló van itthon, az megfelelne erre a célra?
2015. jún. 19. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a macska tejpótló ehész jó, mindenképp jobb, mint a tehéntej.
2015. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!