Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Meik a kegyetlenebb állat? A...

Meik a kegyetlenebb állat? A farkas vagy a galamb?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdésnek tünik. Egy állatos könyvben olvsstam és már néhány embernek felzettem(mindig ugyan az volt a válasz) de nagyon érdekel hogy ki mit gonfol erről. Asszem én tudom a választ de még utána kell néznem. 2 nap múlva közlöm az erdményt.

2015. júl. 17. 12:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
A galamb rádsz@rik,azért ez elég kegyetlen.
2015. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem a fajtársaival szemben!
2015. júl. 17. 12:16
 3/14 anonim ***** válasza:
A galambok udvarláskor kinyírják egymást, míg a farkasok között ez ritkább. Személy szerint a galamb:D
2015. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Galamb.Voltak nekünk.A hímek kinyírták simán a kicsiket..
2015. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
0%
Egyértelműen a farkas ők szoktak össze verekedni egymással a galambok nem verekszenek ők csak rász@rnak az autóra meg mindenre.
2015. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Természetesen a galamb:) a farkas jóval értelmesebb állat, és megvan benne a falkaszellem:) ok nélkül nem kegyetlenkedik, míg a galamb mindennel, ami kisebb nala, kegyetlenül elbánik, a többi galambbal szintén. Bár ez csak a városi kövér, szemét evő galambra vonatkozik.
2015. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A légpuska a legkeményebb csak úgy hullanak tőle a galambok:D
2015. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyilván a galamb. A farkasok csak a "falkaügyek" miatt támadják egymást, más állatot pedig élelemszerzési célból.

A galambok valóban elbánnak egymással, plusz ránk is ok nélkül légitámadnak :P


A kérdés viszont ilyen formában félrevezető, mert sokan nem az állat alaptermészetére, hanem az általa - leginkább emberben - okozható károkra gondol elsőre :D

2015. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gyevickie ***** válasza:

Szerintem is a galamb! Hozzánk jönnek vadgalambok, vadgerlék télen az etetőbe, beleülnek, ott pöffölnek benne és elzavarják a kisebb madarakat, pedig lenne élelem elegendő. A kis madarakat emiatt máshol tudjuk csak etetni.

A levegőben repülve is sokat látom egymást csépelni.

Egy farkasnál mindennek oka van, az "falkaszabályok" megszegése fegyelmezést von maga után.

2015. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a galambok élelmet találnak, mindig elűzik a gyengébbeket, hogy nekik több jusson. A farkasok nem űzik el a fajtársaikat, de az alacsonyrendűeknek ki kell várniuk a sorukat.
2015. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!