Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Minden cirkuszban kínozzák az...

Minden cirkuszban kínozzák az állatokat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de attól még rossz nekik, mert pl. egy elefántnak és vadállatoknak egyszerűen se hely nincs, se nem való nekik ez az egész úgy ahogy van.
2015. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kimondottan nem hiszem, hogy direktbe kinozzak oket. Persze sajnos biztos kapnak neha a popsijukra, amig meg nem tanuljak amit kell :/

En pont tegnap coltam egybe, egy bacsi foglalkozott tevekkel, lovakkal stb, minden elegzett dolog utan simit kaptak, kockacukrot. Es bujtak a gazdajukhoz simiert :)

2015. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A természetes viselkedésüknek ellentmondó dolgokra tanítják be őket, ilyen szempontból akár kínzásnak is lehet nevezni.
2015. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnálom őket…


Bicikliző állat? Na ez állatkínzás…

2015. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Állítottam neked egyet :D mikor működik a karma..

2015. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az első párnak köszi.

A kérdés nem az volt, hogy kínozzák- e őket, hanem az, hogy mindenhol? Mert igen, tudom, hogy a legtöbb helyen sajnos bevett szokás.

2015. júl. 19. 22:53
 8/11 anonim válasza:
Talán úgy tanítják őket mint a kutyákat.Szerintem nem verik őket.Mint ahogy a tanító néni tanítja a gyerekeket.
2015. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pillangóalma válasza:
41%
Mindenhol kínozzák őket. :( Egy vadállatot csak a saját valódi természete megtörése által lehet idomítani (a cirkuszosok szerint)...ehhez a módszerek pedig a verés, bántalmazás különféle eszközökkel, éheztetés, kikötözés, stb. Az állatot függővé teszik az embertől a táplálkozásban, mozgásban, mindenben.
2015. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hatarozottan megmondom hogy nem. Tanitasnal nem verik,hanem jutalomfalatot kapnak. Az allatok szeretik a gondozojukat es ez forditva is igaz. A nagy melegbe napi 3szor furdetik az allatokat,friss gyumolcsoket,szenat kapnak, reggeltol estig foglalkoznak veluk simogatjak, szeretgetik... stb
2015. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!