Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Állatok szenvedését látni nem...

Állatok szenvedését látni nem bírom. Hogyan felejtsem el a látottakat?

Figyelt kérdés
Láttam a Natgeon egy műsort,az állatok főbűnei volt a címe,melyben többek között a hiénákról mutattak felvételeket.Ezen egy családtól elszakított kiselefántot öltek meg.Az ismeretterjesztés során kiderült,ők nem ölik meg az áldozatot-nem tudom nem tudják,vagy akarják-hanem élve falják fel.A videón többen megtámadták a kicsit,az egyik leszakította az ormányát,szerencsétlen visított a mamája után.Nagyon sajnáltam,azóta rengeteget van a fejemben a kép,szeretném feledni.Mit tegyek?

2015. júl. 22. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Úu! Azt tényleg nagyon durva. :( Én direkt elkapcsolok már az üldözésnél. Én sem bírom az ilyet. Én egy youtube videóba futottam bele egyszer és sírás lett a vége. Kerüld az ilyet ha nem bírod. Ez az élet rendje, a vadonban így működnek a dolgok. Ezt el kell fogadni. Rossz érzés meg el fog múlni.
2015. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]

2015. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy videót, hogy az emberek mit csinálnak az állatokkal (csirkék élve ledarálása telepen pl) és rögtön nem tűnik olyan kegyetlennek ahhoz képest. Igaz, egy ilyen videó után nem aludnál egy ideig az tuti.
2015. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is néztem hasonlót, de meg kell érteni, ők ezt a túlélésért teszik, ha látnád az ember mire képes állatokkal összehánynád maga (nem viccelek). Szerintem nézz meg néhány vicces/megható állatos videót.
2015. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!