Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Pézsmatulok tartása?

Pézsmatulok tartása?

Figyelt kérdés
Találtam egy pézsmarulok bébit tegnap. Felhívtam a közeli cirkuszt hogy nem az övék e. Mondták hogy döme a neve és már keresik egy ideje. Mivel nem tudnak érte jönni (csak napok múlva) megkérték hogy addig fogadjam be. Az teljesen rendben van hogy szelíd és ideiglenes helyet is tudok neki biztositani. Fű,széna és víz van neki de kell még valami?
2015. aug. 25. 05:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
S.O.S
2015. aug. 25. 05:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2015. aug. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mondod?! Mentél hazafelé és átestél egy pézsmatulok bébin?! Ilyen nincs!!! Nem az igazmondásod kérdőjelezem megt, félre ne érts, de teljesen hihetetlen! Tennél fel róla egy fotót? Amúgy széna-víz-fű rendben van.
2015. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen képzeld el "belebotlottam" és őszintén sokat gondolkodtam hogy miért pont én? Mivel nagytestű kutyám sem volt még és semilyen haszonállatom. Még nem jöttek érte de telefonon tartjuk a kapcsolatot. És megszerettem. Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok még hogy megtarthatnám e? Persze fizetnék érte a cirkusznak. Úgy érzem tudnék róla gondoskodni. Könyvet is írnék döméröl. Aki pedig nem hiszi el azzal nemtok mitcsinalani.
2015. aug. 25. 18:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Egybknt akkor semmi más nem kell ugye
2015. aug. 25. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon unatkozol így nyári szünet végén...Pézsmatulkot nem hogy cirkuszban,állatkertben se tartanak nagyon az országban,sőt.Nem kifejezetten cirkuszi állat.Inkább csinálj valami hasznosat,és ne írj ilyen egyértelműen kamu sztorikat.
2015. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Képzeld el hogy nem unatkozok mert nagyon sok baj van vele es még mindig nem jottek erte. Kocsim nincs na meg hát ha lenne se ferne bele. Ennse talalkoztam eddig pezsmatulokkal szoval engem is ELÉGGÉ meglepett!!
2015. aug. 28. 00:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csatolsz képet,elhiszem (ha nem netes,mert az hamar kiderül).De még mindig azt mondom,hogy ez egy kitalált történet.
2015. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldesz képet légyszi?
2015. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába várunk a képre...ami nincs,azt nem tudja lefotózni.
2015. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!