Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi baja van a sünnek ha ilyen...

Mi baja van a sünnek ha ilyen szörcsögő hangot ad ki? Mintha nehezen venné a levegőt.

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 21:04
 1/7 anonim válasza:
0%
Megverték az ultrák!
2015. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat a subiknek van egy jellegzetes hangjuk. Lehet azt hallod
2015. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi #süniknek
2015. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen hangot hallassz akkor fél! Pl. Hirtelen hozzáérsz (az én sünim nagyon félős szóval màr az ajtót ha kinyitom attol is elgezd szuszogni vagy hogy mondjam).
2015. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán erre gondolok, először én is azt hittem hogy erről van szó. Ez kint élő európai sün, kb. minden este jön a kajájáért (macskatáp), félős, mindig megpróbál elmenekülni, meg mindjárt összgömbölyödik, de eddig nem adott semmilyen hangot.


Tegnap nem is menekült azonnal, és úgy vette a levegőt mintha taknyos lenne, de azt végig. Kapott még enni, aztén ahogy futkosott körbe mikor végzett akkor is furán vette.

2015. okt. 4. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert hergeli magát és fenyeget, nincsen semmi baja, ne aggódj :D Amikor ilyen hangokat ad ki, és te tovább piszkálod, akkor felpúpozott vállal ugrani fog egyet, hogy megszúrjon. Tök viccesek, én sose bírom ki, hogy ne "ugrassam" egy kicsit őkelmééket, ha a kertembe jönnek, hehehe :D De azért kapnak kaját is.
2015. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt ismerem amit mondasz, de csak egyszer tudtam még gyerekként előidézni.

Azóta próbálkozok, de csak ilyen félős sünök jönnek, ez inkább félhetett, mert csak összegömbölyödött teljesen.


Idő közben előkerült, és nem adott semmi hangot míg meg nem fogtam, valószínű most mehettek el aludni, mert jött 3 is. Mire az elsőt el akartam engedni etetésből hallom hogy motoszkál a 2. Fél óra múlva meg egy jó nagy, ami nem is félt, mert ahogy felvettem, csak kapálózott, nem is akart összegömbölyödni. Azóta szerintem csak a helyi menyét viszi el a kaját.:)

2015. okt. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!