Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért pont az oroszlán az...

Miért pont az oroszlán az állatok királya?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ht nezzel ra egy csodalatos himoroszlanra. az a felseges fej, az oriasi sorennyel gyonyoru szemek, testtartas, csodaszep allat. Mellesleg minden cica fele nekem kiraly.
2016. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képzelj egy mondjuk egy kecskét es egy oroszlánt ....😄
2016. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De neerm.Nem kecskére gondolok!!A varjú??Pl?
2016. márc. 1. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Megpróbálok ertelmes választ adni.

Kezdjük ott hogy ugye muszály gerincesnek lennie😄.

Igy mar rengeteg állat kiesett .

A gyikok nem lehetnek békák sem es hasonló allatok sem,mert ezek elég pici 'földhoz simulo'alkatkák.

Az állatok királya nem lehet növényevő ,muszály a tápláléklánc tetején lennie.Ezaltal kiestek a mindenevo állatok .Mivel az oroszlán egy nagy méretű ragadozó furán nézne ki ha egy nála jóval kisebb állat lenne a király .

Vizi allatok nem lehetnek hiszen hat ugye nem látszanak .

A madarakkal az a baj hogy szinten elég kis meretuek es hat ugye taplaleklanc alja.

Meg azert is mert ahogy ránézel az oroszlanra es hatalmas sorenyere ,olyan mintha egy korona lenne rajta .Fenseges állat ....

Probaltam elmagyarazni az én saját véleményemet

2016. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az oroszlán az állatok királya,az állatokat kirágja!
2016. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A király az király, arra nem szavaznak, nincs rá ok, hogy miért király, csak ő az, és kész. Ha pedig nem tetszik akkor felségárulás bűnéért halállal lakolsz! Vagyis lakolnál, de ez nem az oroszlán királysága, ezért nyugodtan szidhatod azt az agresszív, herelógató, büdös, buta és böszme állatot.

Ha viszont az állatok választott vezetője lenne, akkor már egész más lenne a dolog.

2016. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!