Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Roka vagy Sakal?

Roka vagy Sakal?

Figyelt kérdés
25 tyukombol nappal 17-et megfujtott valami. az egesz par perc alatt tortent. Mindegyik feje megvolt. Melyikre jellemzo ez? Sakalra vagy a rokara?

#róka #Sakal
2016. máj. 2. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A sakál nem honos Magyarországon, a róka pedig nem csinál ilyet, az elviszi. Szerintem inkább nyest lehetett.
2016. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hazunk alatt naponta latunk rokakat, tudjuk hol elnek, tavcsovel nagyon is jol lehet oket latni. Tegnap lesetaltunk, nem tul kozel de nem messze voltunk toluk. es amikor az egyik felallt valosaggal megremultem mivel ugy nez ki mint egy nagy eros testalkatu kutya, mint egy rottweiler, a szore barnas szinu. a mellette levo az 100%ig roka volt a kolykok pedig ilyen barnas szinuek. Naponta figyeljuk oket, de megerzik hogy mikor lehet lecsapni. Tegnap 10 perce bejottem a lakasba hogy igyak valamit, es az egesz ennyi ido alatt tortent. Az a nagy valami amikor meglatott minket nem hogy elfutott volna hanem szepen csak elsetalt masik iranyba.
2016. máj. 2. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

"A sakál nem honos Magyarországon"

Dehogynem. Újból megjelentek, és már egyre jobban terjeszkednek.


Viszont amit a kérdező láthatott, hogy hasonlított egy rotira csak barna volt az tuti nem sakál. A sakál majdnem ugyanúgy néz ki mint a róka, csak kicsivel nagyobb, (de nem robosztus) és barnásabb a színe.

2016. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy nezett ki mint egy roka csak hosszabb labakkal, a Rotit csak azert irtam mert olyan eros testalkatu volt. Nem tudom mi lehet de felelmetesen nez ki. Nem lehet hogy azert igy nez ki a "sakal" mert par tyukot mar benyelt? mert ez tuti nem roka. szornyu nagy labai vannak, latni a sarban foleg most hogy esik az eso napok ota. amugy koszonom a valaszokat!
2016. máj. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!