Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Létezik, hogy láttam egy...

Létezik, hogy láttam egy farkast az állomáson pórázon?

Figyelt kérdés

Vasárnap az állomáson volt egy nő, nem magyarul beszélt, és totálisan úgy nézett ki, mint egy indián, plusz volt is egy tetoválás az alkarján, ami egy indiánt ábrázolt.

Pórázon tartott egy farkast/kutyát, de nagyon gyanús volt nekem ,mert most utólag utána néztem, melyik kutyta hasonlít ennyire a farkashoz, de egyik sem.

Megnéztem a sarloosi farkaskutyát, a csehszlovák farkaskutyát, a tamaskant...de ezek mások.

Ezeknek mind olyan kutyafeje van, ennek meg olyan szúrós tekintete, kicsi pupillája, nagyon világos szeme , megnyúlt pofája és nagyon kecses teste volt, és nagyon izgágán viselkedett a pórázban, mitnha idegen lenne neki az egész.

Na meg az a nő is fura volt az indián kinézettel-öltözködéssel-tetoválással.

Létezik, hogy tényleg egy farkas volt nála pórázon?


2016. máj. 3. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy husky volt.
2016. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A husky még annyira se hasonlít a farkashoz, mint a fentebb említett fajták :D
2016. máj. 3. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég kicsi a valószínűsége annak, hogy farkast láttál. Nekem is egyből a csehszlovák farkaskutya jutott eszembe, de azt írtad, hogy arra nem hasonlított. Szerintem inkább lehetett valami keverék, mert ugye tilos otthon farkast tartani, illetve csak engedélyjel lehet. Az, hogy izgágán viselkedett a pórázban, nem jelent semmit. Ha menhelyi, vagy talált kutya volt, akkor simán lehet, hogy nem szokott hozzá a pórázhoz, vagy nem sokszor vitték még sétálni. Az én kutyám, a vonatoktól fél, és olyankor mindig elkezd ugrálni és szűkölni. Egyébként egyetértek az első válaszolóval, szerintem is egy huskyféle állat lehetett, vagy inkább valami husky, farkaskutya keverék.

De olvasd el ennek a cikknek az első részét és szerintem ebből választ kapsz a kérdésedre.

[link]

2016. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen póráz volt rajta? Lánc, vagy egyszerű bőr? Mert az utóbbinál nem hiszem, hogy farkast sétáltatnának vele nyilvános helyen, mert ha megijed simán szétszakítja a bőrpórázt. Én sétáltattam már farkast Veresegyházán, fél éves kölyök volt még, úgy elhúzott mint a fene, iszonyú erő van bennük.
2016. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet , hogy egy Cseh farkaskutyát láthattál ?
2016. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!