Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek lesz Magyarországo...

Szerintetek lesz Magyarországon medvetámadás?

Figyelt kérdés
Erdélyben egy falusi fogadóban mondták nekem, hogy elszaporodtak a medvetámadások. Egy ember meg is halt. A rádióban is most volt, hogy a Magas-Tátrában két vadászt megtámadott egy bocsait féltő anyamedve. Szerintem MO-n kicsi az esélye. Szerintetek?

2016. máj. 20. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, mi számít kis esélynek.


Ha a következő 200 évben olyan 9 trillió az 1-hez kevésnek számít, akkor ja, elég kevés esély van rá.

2016. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországra csak nagy ritkán téved át egy-egy példány, szerintem nem jelentenek komoly veszélyt. Viszont a félig meddig elhagyatott téesz és egyéb telepekről időnként kiszabaduló nagytestű ebekkel nekem már nem egyszer meggyűlt a bajom. Magyarországon ezernyi nagyobb veszély leselkedik az emberre, mint a medve. Amúgy meg egy 3 millió SHU erősségű köd-gázspray a medvének is odavág rendesen.
2016. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ritkán tévednek át ide,a "lakásuk"egyenlőre nem itt van.
2016. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha valamelyik allatkertbol kiszabadul, es berongyol a latogatok koze, akkor talan. De annyi eselye a zsiraftamadasnak is van...
2016. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!