Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Most találtam ezt a videót -...

Most találtam ezt a videót - ez nem irgalmatlanul veszélyes?!

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=xwidefc2wpc


Lánc nélkül el sem merik engedni őket...


Illetve már a felvétel legelején mondja valaki, hogy ennek előbb-utóbb rossz vége lehet.


Bármennyire is háziasítják őket, ezek vadállatok. Meglehetősen robosztusak, erősek, "játékból" is képesek súlyos sérüléseket okozni.


Vagy csak én aggódom fölöslegesen?



2016. jún. 10. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mostanában divat háziasítani a tigriseket, Dubaiban minden 2. olajsejk tigrist tart. Mike Tyson is. Egyre jobban megszokják az ember közelségét, szerintem 20-30 év múlva eljutunk arra a szintre hogy háziállatként lesz tartható(nyilván vizsgához, engedélyhez kötve), ami nem is baj, mert így is kihalófélben van a tigris.
2016. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ejha! Ez szerintem elég félelmetes. Bár valóban gyönyörű és lenyűgöző állatok, rettentő veszélyesek. Egyetértek veled, ezek mégiscsak vadállatok. Huhh, amikor felmordult a videóban a tigris, ugrottam egyet a laptop előtt! Nagyon furcsa, hogy háziállatként tartják őket. Szerintem teljesen sosem lehet megszelídíteni őket. Vagy roppant soká. Száz és száz évek alatt...
2016. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Sok olyan esetről hallani, ahol a kis háziasított oroszlán leharapja a gazdi pár testrészét :D

Eléggé veszélyes, még úgy is, hogy valszeg kölyök kora óta így volt nevelve.

2016. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek után mondja nekem valaki, hogy a Pit bull veszélyes:D!
2016. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat, tok cuki, meg minden... De csak te aggodsz foloslegesen. Nem koltoznek a szomszedsagodba. :)

Nem sokkal veszelyesebb, mint a napi ket-harom doboz elszivasa. persze, ha beut a crack, akkor veresebb, es gyorsabb vege lesz, mint egy tudoraknak, ez teny.

2016. jún. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az enyémbe? :DD Valamit elírtál. :) Nem a videón látható család mellé nem?
2016. jún. 19. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Bah, ékezetek... A szomszédságodba. Ezek a barmok, a tiédbe. :P Szoval, érted, ugy nyiratják ki magukat, ahogy akarják. :)
2016. jún. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ok, vili, elírtad, vettem - sejtettem is amúgy. ;)


Valaki úgy ragaszkodik az élethez, hogy öröm nézni, valaki meg "jódógába" nem tudja hogyan hajítja el magától azt, ami - elvileg - a legdrágább...

2016. jún. 23. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Oszt mit koll felni egy nagymeretu cicatul?!?!?

It nalunk egy hogy a retikuljevel megfutamitott egy medvet....miutan a ferjet lecsapta a macko!

Ez egyebkent igaz tortenet. Tenyleg igy volt.

A pumarol az mondjak, hogy nem lehet haziasitani es a masik veon meg az volt.

https://www.youtube.com/watch?v=qXpsbDA5nUQ

Igaz, a tulaj azt is elmondja, hogy soha, de soha nem fordit hatat neki. Ja, es ketrecben alszik!!! Na most akkor hazi allat vagy nem?

2016. júl. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!