Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Oroszlán házban?

Oroszlán házban?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a neten láttam egy képet hogy oroszlán van a házban! Szerintetek ez normális az az ember aki ilyen vadállatot tart?

2016. júl. 12. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az átlag macskák nem érdekesek. A kutyák meg nem elég nagyok :DDD
2016. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fuss ki a házból
2016. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt általában arabok meg hasonló primitív népek szokták csinálni.
2016. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nagymacskák is zgyan úgy betaníthatuk mint egy kutya... Kiskoruktól ott nevelik 1 nagyon jó házőrzőt kapsz annyi h külön engedély kell az ilyen állatokra. (anno ismertem olyat akinek volt jártam is ott full olyan volt mint egy kutya, először oda jött, megszaglászott lehetett vele játszani, szerette ha simogatják stb...)
2016. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés... Felnőtt, vagy csak azért tartják, mert az anyját lelőtték?

Egy kérdés a kérdésre: Ember ketrecben?

2016. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zittus válasza:
Nem tartom normális dolognak. A vadállatoknak az élőhelyükön kellene lennie. Ráadásul bármikor megvadulhat, rátámadhat a gondozóira.
2016. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Balasa Bence ***** válasza:
Nekem sajnos ez csak az álmaimban valósul meg, de ott még beszélni is tudok vele.
2022. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!