Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat lehetett ez?

Milyen állat lehetett ez?

Figyelt kérdés

Hajnali 1 körül kinéztem az ablakon (városba, az utcára) és egy állatot látok meg a sötétben a járdán.

Először befutott egy ház "oldalába" (van a házon egy kb. 1m-es, de kiépített lyuk, nem tudom hová vezet, a ház mögött van egy kert, lehet hogy oda.) aztán onnan kijött, átfutott az úton és be a parkoló kocsik alá. Rövid ideig láttam, de megpróbálom minél pontosabban leírni.

Kb. akkora volt, mint egy macska, csak kicsit laposabb, rövidebb lábakkal, és hosszúkásabb testtel.

Futása leginkább egy patkányhoz hasonlított, de nem hiszem, hogy az lenne, mert annak eléggé nagy lett volna, és szőrös, talán kicsit "lompos" farka volt.

Bundája színét nem tudtam pontosan megállapítani a sötétben és nem is emlékszek pontosan rá, sötét volt. Talán fekete vagy barna.

Mi lehetett ez?


2016. aug. 31. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nyest,görény?
2016. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ide futott be:

[link]

2016. aug. 31. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Valakinek a megszökött, vagy kidobott görénye.
2016. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyest. Éjszaka én is láttam már városban.
2016. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Malanana ***** válasza:
Menyétek gyakran voltak mamámnál a hatodik kerületben...lehet menyét v nyest is
2016. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hollófernyiges ***** válasza:
Nyest lesz az, városban nem ritka.
2016. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenkinek ment a zöld pacsi :)
2016. szept. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!