Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Talaltam egy pelét ami valoszi...

CitromPeti kérdése:

Talaltam egy pelét ami valoszinuleg leesett es eltorte a combjat szerintem mert huzza a labat?

Figyelt kérdés
Annyira sajnaltam szegenyt ma talaltam meg es nem volt szivem megolni ezert egy dobozba tettem varom a holnapot h megnezzem hogy van. Allatorvos tud ezen segiteni vagy ussem agyon szegenykemet.
2016. szept. 4. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy öld meg, védett állat. Vidd állatorvoshoz
2016. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vidd mindenképp el állatorvoshoz. Ha tudod, akkor próbáld meg olyan helyre vinni, ahol egzotikus állatokkal foglalkozó állatorvos is van, mert ő nagyobb eséllyel fog pelékhez érteni. Nem tudom hol laksz, de én javaslom a tatai állatorvosi rendelőt. Biztosan megröntgenezik majd, és akkor meg tudják mondani mi lehet tenni a továbbiakban érte. De kérlek semmi esetre se bántsad!!!!
2016. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisz.1998. válasza:
Semmiképp ne üsd agyon, vidd állatorvoshoz és ő majd megmondja,hogy tudnak rajta segíteni vagy sem. De valószínű, hogy meg fog gyógyulni, ha nem szilánkosra törte, ha minden jól megy vele akkor egy kicsit fura mozgással, de rá fog tudni állni
2016. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom bantani pont hogy segiteni szeretnek azert vigyazok ra csak ha menthetetlen nem akarom hogy szenvedjen. Nem fogom megolni akkor semmikepp pesti vagyok amugy szoval pest megyei allatorvos kene. Mennyibe kerulhet hogy meggyogyitsak egyebkent?
2016. szept. 5. 06:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, vidd az exopetbe.
2016. szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:

Ne állatorvoshoz vidd, hanem vadállat mentőhelyre. Ott a saját védett állatokban gyakorlott állatorvosuk ingyen ellátja és a továbbiakban gondoskodnak róla. Mellesleg ez a törvényes megoldás az ilyen helyzetekre. Addig is ne felejtsd el etetni-itatni, gabonapelyhet, gyümölcsöt, joghurtot, némi kertben fogott szöcskét-tücsköt adhatsz neki. Pontosabban ecsetfarkú pelénél ez működne, remélem hazai fajoknál se nagy tévedés.


[link]

2016. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy van most szegényke? 
2016. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!