Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Sünit szeretnék, mivel etessem?

Sünit szeretnék, mivel etessem?

Figyelt kérdés
sünit szeretnék venni. tudom h minden evo,de pár tippnek orulnek:)
2016. okt. 9. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy a Google a "barátod"...

2016. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amúgy ragadozó, nem mindenevő :) törpesünire gondolsz ugye, mert a hazai védett. :)

Amúgy jó minőségű macska vagy kutyatáppal, élőeleséggel, de mikor elhozod, a tenyésztője mindent el fog mondani pontosan :)

2016. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1es.... a gugli minden f,szsagot kidobott. nem a baratom;)

2es

igen, törpe sünire gondoltam, és tudom hogy mindent el fog mondani, de nem szeretnék úgy erdeklodni hogy a legalapvetobb dolgokat se tudom:D és köszönöm szépen!:)

2016. okt. 9. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Főleg rovarevő,tehát szöcske,sáska,tücsök,csótány,gyászbogár és lárvája, lisztkukac és lisztbogár meg ilyenek. Vehetsz az állatkereskedésbe is esetleg kint is gyüjthetsz,de csak miután biztos vagy benne,hogy nem szennyezett környékről gyűjtöttél és a rovar amit adsz neki nem mérgező.

Emellett macskatáp,fűszerezetlen főtt hús és egy kevés gyümölcs is elé kerülhet.

A mesével ellentétben tejet egyáltalán nem kaphat semmilyen sün.

2016. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejet NE!!! Az enyém vizet kap, szárított kukacokat(pl. lisztkukac) és natúr főtt csirkemellet apróra vágva, fűszer nélkül szokott enni. Néha 1-1 szelet almát, körtét. Kétszer gondold át ha sünit akarsz, nappal alszik, ha felkelted morci és nem tudsz vele játszani, éjjel pedig zörög, rohangál, ha szobában van, sokszor nehezen tudok elaludni tőle :) ja, és naponta 2-szer takarítom az almot, illetve hetente legalább egyszer az egész ketrecet. Nagyon imádom, de néha kell hozzá türelem bőven :) ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan
2016. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!