Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A ti vidéketeken vannak...

A ti vidéketeken vannak vadállatok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 08:30
1 2
 1/17 Higgany ***** válasza:
88%

Igen.

Rókák, vaddisznók, őzek, szarvasok, borz...

2016. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

nálunk a közelben van egy óriási erdő. és szerencsére nem ilyen túrista hely, nem fészkelte be magát még az ember, úgyhogy vannak állatok bőven.

őzek,szarvasok,vaddisznó,bagoly.. ezeket kb mindig látjuk ha kimegyünk. de főleg az őzeket,ők mindig ott vannak. biztos van még más állat is, eddig ezeket láttam biztosan:)

meg sok nyuszi is van

2016. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A kertben is pocok, vakond,sün,fácán
2016. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A magyarországi háznál fácán, szarvas, vaddisznó, őz, és ragadozómadarak.
2016. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
97%
Én egy lakótelepen lakom, sajnos vannak elég sokan.
2016. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
84%
Én a metrón meg a buszon szoktam elég sokat látni, néha egész csordákat...
2016. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk gyakori a sün,őz,mezei nyúl,róka,nyest,mókus,ragadozó madarak,de láttam már borz és vaddisznó nyomokat is. /Győr környékén lakom itt ezekkel lehet leggyakrabban találkozni.
2016. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én kecskemét melett lakom itt elég sok minden van,baglyok,legalább 4 féle,héja,egerész ölyv,karvaly,vörös vércse,kaba,kerecsen és vándor sólyom,mókusok,ebből kb 5 színválltozat,görény,menyét,borz,nyest,nyuszt,róka,sakál,vaddisznó,őz,szajkó,szarka,3 féle varjú,2 féle gébics,rigók,füzike,cinegék kb 3 féle,harkályok,fakopáncs,zöld küllő,szerecsen,danka,ezüst sirály,csér,gulipán,bibic,gólyatöcs,szárcsa,vizityúk,vöcsök,tőkés,csörgő réce,fácán,fürj,mezei nyúl,sün,mocsári teknős,sikló,vipera,2 féle gyík,bikapók,keresztespók,darázspók,dajkapók,pocok,patkány,mezei egér,hörcsög,ürge,balkáni és vad gerle,örvös galamb,barna és zöld varangy,kecskebéka,2 féle gőte,cankók,fehér gólya, seregély....de nem fogok mindent felsorolni, :D ,főleg a madárvilágot fedeztem fel :)
2016. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Irigyellek 8-as!
2016. okt. 21. 09:36
 10/17 outtatime válasza:
róka, menyét, nyest, láttam hódvárat (hódot még nem), cickányok, pockok, egerek, patkányok, görény, denevérek,őz, vaddisznó, gímszarvas, vércsefélék, barna réti héja (ha jól láttam), borz, vadmacska, aranysakál (még nem láttam, de hallani szoktam), bagolyfélék kuviktól erdei fülesbagolyig, hollók, varjak, csókák, seregélyek, fecskék(molnár és füsti), gólyák, néha látok darvakat (főleg vonulni, de néha leszállnak), szárcsa, vöcskök, kis kócsag, mocsári teknős, ezerféle béka, gőték, tavaly felfedeztem hogy vannak hangyalesők, sünök, verebek, cinegék, gébicsek,rozsdafarkúak, stb. de a legvadabb vadállat a kandúr, amit elkezdtem etetni, így odaszokott. nem enged közel,de ránézésre lehet 6-8 kiló, a 80 kilós kaukázusival összeakaszkodtak párszor, nem volt egyértelmű mérkőzés, inkább kerülik egymást...
2016. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!