Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi szükséges állatok megfigyel...

Mi szükséges állatok megfigyelésére? Milyen eszközök?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen állatok?

Tengeri halakhoz pénz búvárcucc. Saját kutyához nem sok. Madarakhoz amik idehaza láthatóak? Mit akarsz?

2016. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Madarak,őzek,szarvasok,rókák,medvék és vadnyulak.
2016. dec. 6. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Terepruha, jó távcső. Kiülsz egy lesre és csendben vársz.
2016. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
ha ügyes vagy semmi csak a 2 szemed,én tanyán nőttem fel,soha nem akartam felkeresni ruhám is rikító volt... mégis láttam,egyetlen szerencsém volt az hogy sose szerettem gyorsan sétálni,mindig csendben és lassan mozogtam,főképp emberek álltal nem igen járt terepen,nagyon szerettem ezeket a sétákat,a legkisebb bogártól kezdve egy ritka növényen át vagy épp egy elhagyott őszapófészekig minden érdekelt,és érdekel most is,ezt nem lehet erőltetni,ebbe születni kell
2016. dec. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mai ajánlott eszközök hosszabb (több napos) utakra.:


- Vadkamera, külső nagy élettartamú akkumulátorral

- Vadra szerelhető GPS nyomkövető berendezés

- Rádiós infra sorompók és területre belépésjelző passzív infra szenzorok, melyek jelzik a mozgást.

- Éjjellátó berendezés.

- Biológiai minták gyűjtésére alkalmas felszerelésű koffer.

- Kötszer, gyógyszerek, (fájdalomcsillapító, antibiotikum, folyékony sebtapasz, ami gyorsan sterilen tartja a sebet, kávé elalvás ellen) mobil pótakkuval, esetleg powerbank.

- Kulacs vízzel vagy PET-es, élelmiszer, alkalmas ruházat, tűzszerszám, váltóruha, kés, főzőeszköz, varrótű, cérna, zsineg.

- Nem utolsó sorban önvédelmi eszközök pl. ultrahangos kutyariasztó és kiképzés használatukra. - Nem feltétlen négylábú vadak ellen...


Ha valamit kihagytam, majd a többiek pótolják.

2016. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem lehet korrekt választ adni egy általános kérdésre. Nem tudjuk, a közeli pagonyba mész hirtelen felindulásból körülnézni, vagy többnapos madárlesre.
2016. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lapar válasza:

Szem.

Meg tudás, hogy tudd, hogy mit kell nézni!

2016. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!