Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan kapjam el nyestet,...

Hogyan kapjam el nyestet, hermelint, vagy hasonló fene vadat, amely sorjába nyírja a fürjeimet?

Figyelt kérdés

Második éjjel valami fenevad öli a fürjeimet, ma pl. hajnalkor még minden rendben volt, de 7.30kor kimentem még egyszer és találtam db-ot kinyírva. Kutya sem vette észre, éppen udvarban ki volt engedve. Ezek szerin nagyon csendes, és kevesebb, mint 5x5 centis lukba belefért.

Szeretném elkapni!

De ha lehet, csak normális válaszokat írjátok, ám úgy minden válaszért hálás leszek.


2016. dec. 14. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha kevesebb, mint 50.000,- HUF értékű a veszteséged fürjben, jobban jársz ha békén hagyod a védett állatot!
2016. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági boltban kpsz különböző csapdákat hozzá. De én inkább patkányra tippelnék.
2016. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod elkapni a nyestet. Ahol van egy, ott valószínűleg több is van. Ha az egyiket meg is ölnéd/elkapnád/elkergetnéd valahogy, attól még a többi menne oda. Szerezz be kisebb lyukú hálót/rácsot, vagy a kutyát tartsd nagyon közel a fürjekhez, (esténként).
2016. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyest nem megy be 5x5 ös lukon,a nyes kb macska méret,gyanakodj patkányra és menyétre mert ezek kicsik,a menyét hordja is,szóval nem hadja ott csak ha megzavarod,és nem is marcangol csak lefujtja és elviszi,ajánlok kis élvefogót,ha menyét meg ne öld,csak vidd 10km el arrébb
2016. dec. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elkaphatod de akkor vidd messze a házadtól és engedd el.
2016. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!