Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az ismerősöm nekem adott egy...

Az ismerősöm nekem adott egy úgy 4 hetes körüli rókakölyköt mert elvesztette a családját. Most született 5 hete kiskutyánk hozzájuk be lehet lakni? Mit kell neki enni adni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 23:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A kutyám volt már dajkakutya egyszer akkor a szomszéd kutya

9 kölykéből 4-re vigyázott.Neki most 3 született.

2016. dec. 18. 23:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi a terved a rókával ? Én a helyedben felvenném a kapcsolatot az állatvédőkkel, hogy megkérdezzem foglalkoznak e "visszahelyezéssel" a természetbe és nekik adnám.
2016. dec. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Énis felhívnám őket!!
2016. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
ha mindenféle képpen meg akarod tartani nagyon nagyon vigyázz a veszettséggel!!!! ha te is elkapnád és mondjuk férfi vagy és kapsz védőoltást az 1 évre impotenciát okoz és gondolom azt nem szeretnéd ;)
2016. dec. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__7672901-k..


És az ott ajánlott oldalt:

[link]

2016. dec. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mióta okoz impotenciát?
2016. dec. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Először is sürgősen állatorvos, a kisróka ugyanis férges, és lehet beteg is.

Háziállatként nem tartható, ha felnő, vissza kell vadítani, ehhez érteni kell.

Vedd fel a kapcsolatot vadállatokhoz értő állatvédőkkel, vagy állatkerttel, vadasparkkal.

2016. dec. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem azért az nem úgy működik, hogy valaki idead egy rókakölyköt,én meg megtartom, mert hűha, most már rókám is van. ráadásul kölyökkutyák közé berakni úgy, hogy azt sem tudod van-e valami baja esetleg, több mint felelőtlenség.

hívd fel az állatvédőket, jobb lesz az úgy mindenkinek...

2016. dec. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

de pont erről van szó,hogy fogalmad sincsen róla,hogy mit kell neki enni adni és hogyan kell vele bánni.

az egyik kommentelő belinkelte hogy lehet legálisan tartani. ez mindenképpen szükséges lenne, te sem gondoltad komolyan,hogy rejtegetve tartod majd.

orvoshoz is kellene vinni és megfelelő mozgásterületet biztosítani neki. nem lehet a sufniban tartani a szomszédok elől elzárva.

de mivel fingotok sincs a dologról,inkább adjátok le az állatvédőknek vagy egy állatkertnek vagy állatorvosnak.. majd ők intézkednek,hogy normális körülmények között lehessen

2016. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok



a veszetség elleni oltás emberekre okoz impotenciát

2016. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!