Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez igaz?

Ez igaz?

2016. dec. 24. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,határozottan nem!Régebben én is nézegettem,többször végignéztem és olyan meggyőző.Kezdjük ott hogy egy sas akármilyen szárazföldi élőlényt elkap azt nem elragadja hanem elsőbb leszorítja a földre majd utána ha úgy látja elviszi,csak mikor halat fog akkor viszi el rögtön,gondolom egy magától érthetődő :D,másrészt a szín se passzol,a szárnya túl hosszú,inkább rétihéja vagy vöröskánya lenne ez mint sas
2016. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és honnan tudja hogy nem jó ötlet a vízre leszorítani a halat? egyszer megpróbálta s átmenetileg vízimadár lett belőle s nem tetszett neki?
2016. dec. 24. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy lehet a halat a vízre leszorítani?
2016. dec. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugyanúgy mint földre, de az előbbit nem ússza meg szárazon. ráadásul az ázott sas ugyanúgy nagyon büdös mint az ázott verébb.
2016. dec. 25. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!