Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek ez így nem veszélyes?

Szerintetek ez így nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Csak szerintem hanyag ez a tipikus Víz+drót elkerítés az emberszabásúaknál? A Győri állatkertben tapasztaltam ilyet először, majd a Veszprémiben. Veszprémben még normálisan voltak elkerítve, de Győrben... Kb 1-2 méter széles víz, majd kb 50-60cm magas "Drót kerítés". Nem tudom, hogy egy csimpánz ezen ki tudna-e jönni, de a TV-ben láttam, hogy az egyik átúszta a vízet, majd a kerítésen is simán kiugrott... Egy ember meg is sérült, pedig ott még beton fal is volt, de azon is kijött.... Szerintetek ez így nem veszélyes?
2017. febr. 9. 06:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

De veszélyes, hiszen bármikor megeshet az alábbi sztori:


Egy házaspár szafarin vesz részt. Egyszercsak az asszonyt egy óriási hím gorilla kezdi kerülgetni. Látszik rajta, hogy rájött a párzási kedv. Az asszony felmenekül előle egy fára, a gorilla utána. Az asszony kétségbeesetten sikoltozni kezd a férjének:

- Béla csinálj már valamit! Ez a gorilla meg akar erőszakolni!

A férj röhögve:

- Na ennek próbáld bemagyarázni, hogy fáj a fejed!

2017. febr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Több balesetet okoznak az állatokhoz bemászó hülyék.. Amikor meg megtámadják őket a majmok/tigrisek stb, akkor meg az állatot lövik le... (most nem a felelőtlen szülők miatt beesett 2-3 évesről van szó, hanem a részeg, felnőtt emberekről pl)
2017. febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A csimpánz retteg a víztől és testalkatilag képtelen az úszásra... erről ennyit.
2017. febr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a drót egyben villanypásztor is.
2017. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, az nem csak drót,hanem áram is fut benne.A majmok nagyon hamar megtanulják és nem próbálkoznak vele.
2017. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem villanypásztor, hiszen bárki rá tudna markolni, ha akarna, plusz még simán át is lehet lépni...
2017. febr. 9. 14:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha a majmok ki akarnak jönni, először át kéne menniük a vizen, majd ott van a "Drót". Azt csak akkor érnék el a majmok, ha átúsznának a vízen, és nincs benne áram, mert minden ember fogdossa, stb.
2017. febr. 9. 14:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok ilyen esett volt már,hogy a látogató esett be az állatokhoz. Felelőtlenség, sokkal jobban el kéne választani őket a látogatóktól.
2017. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberszabású majmok nem tudnak úszni. Ha belemennek a vízbe,bele is fulladnak. Tavaly nyáron is megfulladt egy csimpánz az egyik állatkertben, bár nem verték nagy dobra. Az emberi hülyeség pedig határtalan. Amíg nem képesek felfogni, h a kordon és a kerítés mire való, addig lesznek balesetek. Pécsen több embert megrázott már a villanypásztor,ami rácson BELÜL van. Csak addig fenyegetőztek feljelentéssel,amíg meg nem kérdezték, h mégis hogyan került a keze rácson belülre? Olyan is volt,hogy egy majom kizsebelt egy látogatót...vajon hogy került olyan közel a majomhoz, hogy az lopni tudjon? Átmászott a kordonon, ami a rácstól tartotta távol a látogatókat. A saját szememmel láttam, hogy egy nő kordonon belülre tette a gyerekét, hogy megfoghassa a majmocska kezét. Nem az a gond, hogy kijön az állat, mert nem tud. Az a baj,hogy a h.lye ember csak azértis be akar menni.
2017. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen.... Köszönöm az infót, eddig azt hittem, egy csimpánz simán ki tudna jönni.
2017. febr. 9. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!