Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha megtámad a vaddisznó mit...

Ha megtámad a vaddisznó mit kell csinálnom? 15/f

Figyelt kérdés
sokat mondták , hogy álljak meg egy helybe és hogy ne mozogjak sehova, csak maradjok ott meg , mások azt mondták hogy másszak fára, vagy álljak a fa mellé, van aki meg azt mondta hogy nem fog megtámadni, tudni illik én félek a kullancsoktól is szóval ezt a füves részt kerülni szeretném mindenképp

2017. máj. 8. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
A betondzsungelben ritka a vaddisznótámadás
2017. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 thuesday ***** válasza:
Ha kerülöd a füves területeket akkor nem kell ilyentõl félni. A vaddisznó nem mászik fára szóval szerintem a sok tanács közül a fára mászás az, ami bevállhat
2017. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én közel 50 éve járok rendszeresen a természetben, eddig kétszer láttalm vaddisznót, de csak messziröl, mert elmenekült.

Arra, hoyg megtámadjon téged, semmi esélyed sincs.

2017. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom,hogy,ha kicsinyeik vannak,akkor elofordulhat,hogy tamadnak,de gondolom olyankor is csak akkor,ha tul kozel mesz.De nem valoszinu,hogy talakozol vaddisznokkal.A faramaszas jo otletnek tunik.
2017. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
keresztet kell vetni és imádkozni.
2017. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Mi köze van a kullancsnak a vaddisznókhoz? :D


És azt tudtad hogy az előbbi nem csak füves területeken vannak? Fáról is le szoktak ugrálni.


Amúgy a fára mászás a legcélravezetőbb, oda nem tud követni.


Egy ismerősömnek van vaddisznója, ő azt mondta hogy ha rohan feléd akkor nem szabad megmozdulni. Más tészta, hogy ez azért van, mert utolsó percben ki fog kerülni és ha pont az útjába ugrasz akkor elég csinosan ki tudja törni a lábaidat. Egy vad-vaddisznó viszont nem akar téged kikerülni.


Ha nem is lök fel, az agyarai elég szép sebet tudnak hagyni. Ha bedugja az orrod a combjaid közé, akkor el is tudja vágni az artériádat, ami szintúgy nem egészséges.

2017. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kettő közül a látszat ellenére a kullancs a veszélyesebb. A vaddisznó csak ritkán támad, amikor malacai vannak és azt érzi veszélyben, de azok már felnőttek.

Ha támad, akkor úgy jártál, de ha nem szorítod sarokba, inkább menekül.

2017. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Örülj ha megtámad!

Mert akkor SZent Imre herceg leszel!

2018. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!