Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy lehet befogni az elszököt...

Hogy lehet befogni az elszökött madárpókot?

Figyelt kérdés
Brachypelma vagans (mexikói vöröspotrohú tarantula) kiszabadult a terráriumból és sehol nem találjuk,pedig már mindent átkutattunk. Szerintetek mivel lehetne elő csalni?
2010. máj. 16. 11:09
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Gratu:D
2010. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
76%
Azt kérlek, sehogy... Ha talál egy nyugis, sötét zugot a házban, az ott is marad. Ha megtalálod, szinte lehetetlen előcsalogatni(a csalit is meg tudja különböztetni egy pl. gallytól a zsákmánytól).
2010. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
57%

bele se merek gondolni :O szerintem költözzetek másik városba, de legalább egy másik házba...

gondolj bele hogy éjszaka belemászik a szádba :O

GYŰLÖLÖM A PÓKOKAT :( és félek tőlük :(

2010. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
56%
Remélem nem a közelemben laksz :D
2010. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Bocsi,de bunkókra nem vagyok kíváncsi! Nem saját hibámból szökött el! Nem is érdekelne ha szabadon kószál a lakásban,csak az a gond,h allergiás vagyok a pókcsípésre és ez csak azután derült ki,h hozzám került. Azért mégsem csaphattam agyon szerencsétlent!
2010. máj. 16. 11:23
 6/49 anonim ***** válasza:
Kb sehogy ne nézz a lábad elé xD
2010. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
Hogy tudott kiszabadulni a terráriumból?? :O
2010. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Nem maradnék meg a lakásban az tuti... brrr..


Meddig bírják étel nélkül?


Ne legyen semmi olyan, amit meg tud enni (ok, biztos talál bogarat vagy ilyeneket, nem tudom ám mit eszik pontosan, de csökkentsd minimálisra a lehetőséget h kaját találjon.) Talán így működhet egy csali, vagy magától elkezd járkálni és akkor talán elkapod, ha nem ment ki azóta a házból. :S

2010. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Az 1.nek szólt. A többieknek köszönöm. Hát nem vagyok nyugodt,elhihetitek!
2010. máj. 16. 11:25
 10/49 anonim ***** válasza:
Ha vana városban terrárium vagy ilyesmi, kérdezt meg a gondozot, biztos segit, én kaposvári vagyok, itt van ilyen, és ez a faszio segiteni tuti, adna tanácsot. hol laksz?
2010. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!