Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi ennek a kihalt állatnak a...

Mi ennek a kihalt állatnak a neve?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem már hogy hol láttam, azt hiszem valami filmben, de úgy néz ki, mint egy óriási teve, egy púppal, és ilyen rövid elefántszerű orral. Ha jól emlékszem, tényleg hatalmas volt, elefánti méretek öltött, vagy még annál is nagyobb lehetett. Köszi a válaszokat előre is.

2017. jún. 9. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudom megmondani, de a "megafauna" szóra keress képeket, hátha ráakadsz!
2017. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán erre gondolsz?

[link]

2017. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mammut?
2017. jún. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második hasonló, de rövidebb a nyaka és a lábai kicsit vaskosabbak. De egyébként lehet hogy csak trippelek, és beképzelem magamnak, elég high vagyok xd
2017. jún. 9. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kétség kívül a macrauchenia lesz az. Ez egy népszerű játékfigura róla:

[link]

2017. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Macrauchenián kívül még talán a Paraceratherium lehet szerintem (?): [link]
2017. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg lehetett paraceratherium :D Amikor én írtam a macraucheniát, nem olvastam el hogy akkora vagy nagyobb mint egy elefánt. Bár a paraceratheriumnak nincs olyan nagyon feltűnő púpja és ormánya.
2017. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!