Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan lehet elűzni vagy...

Hogyan lehet elűzni vagy kiirtani a nyestet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 08:22
 1/10 anonim válasza:
Nem engeded be a házba xdddd
2017. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írjam ki hogy nyesteknek belépni tilos?
2017. jún. 24. 09:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Csapda, illetve tojásba fecskendőzött fagyálló. Kegyetlen, de az irtás már csak ilyen
2017. jún. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy csapdázni illegális mérgezni nem az. vagyis a kettőből a fagyálló a legális? ráadásul olcsó és egyszerű.
2017. jún. 25. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi kutyaszőrrel űztük el - hatásos!! Már évek óta járt hozzánk a nyest, minden éjszaka kikaparta a virágföldet. Egyik nap hoztunk a nagyszüleimtől kutyaszőrt (nekünk akkor még nem volt kutyánk), egy nagy kuvasz maroknyi kihullott szőrét bunda fésülés után. Kiraktuk az erkélyre a virágföldre, és hétvégente cseréltük. Ez 8 éve volt, azóta nincs nyestünk. :) (azt nem tudom, minden kutyafajtától megijed-e, kétlem, hogy a mostani kis havanese szobakutya szőre is hasonlóan elijesztené. Egy nagytestű kan kutya szaga viszont már biztos.)
2017. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, csak még nem tudom hogyan tépdesem ki észrevétlenül a szomszéd dobermanjának a szőrét
2017. jún. 27. 12:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit hosszabb szőrű kutyával kéne próbálkoznod, ha van esetleg rokon/ismerős/szomszéd, akinek nagy bundás kutyája van, ajánld fel, hogy egy zacskó kutyaszőrért cserébe megfésülnéd a kutyát. :D
2017. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de jó ötlet! így nem kell kutyaszőrt lopnom. köszi.:))
2017. jún. 27. 17:53
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
A kutyaszar is jó ám, szerintem nem haragszik meg senki ha összeszeded.:D Én amúgy nem igen hiszek az efféle praktikákban. Nem azt akarom mondani, hogy lódít aki azt mondja, hogy nála bevált csak szerintem más okból tűnt el az állat a környékről és ennek tudták be. Van ahol élő kutya és macska van a háznál mégis előfordul, hogy bemerészkednek más állatok is.
2017. jún. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Majd hívom a Gestapót, hogy vigye el a nyest apót.
2017. jún. 30. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!