Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat lehetett?

Milyen állat lehetett?

Figyelt kérdés
A tegnap reggelre a nyúl ketrec etetőjének a deszkái le voltak szedve és az erős drótháló is be volt nyomva és a nyúl már nem volt benne , csak szőr és vér fogadott minket.Milyen állat lehetett(nem hiszem,hogy a róka ilyen erős lenne, a kerítés is erős , nincsenek lyukak és elég magas is).Egyébként Erdélyben élünk.
2017. jún. 30. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetett róka szerintem, nem is gondolnád mire nem képes egy kis kajáért. De lehetett kóbor kutya is.
2017. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Medve.
2017. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én nyuszimmal is ez történt, azóta sem jöttem rá mi lehetett
2017. júl. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelő lény volt
2017. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utólsót startból kizárnám, mert ha hiszel benne akkor létezik, ha nem hiszel benne akkor nem létezik. Én nem hiszek benne , mert erdő szélén lakunk és ha hinnék benne , akkor eddig már szívrohamban meghaltam volna....
2017. júl. 2. 19:15
 6/7 angyalka96 válasza:
Lehet, hogy valamilyen ragadozó madár volt.
2017. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jah, egy vérpingvin!
2017. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!