Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Help! Találtam két árva...

Help! Találtam két árva kismadarat, milyen fajták lehetnek?

Figyelt kérdés

Eddig lisztkukac belsejét adtam nekik meg haleleségnek szánt szúnyoglárvát... Lakótelep parkjában mászkáltak a fűben, kieshettek a fészekből, nem tudnak még repülni. Figyeltem őket, nem ment madár oda hozzájuk, nem akartam ott hagyni őket, rengeteg a macska.

Nagy nehezen, de sikerült egy kicsit enni adni nekik, meg 1-2 csepp vizet is megittak. Holnap reggel elviszem őket egy vadasparkba, de addig is szeretném tudni, mi jót tehetnék nekik.

Így néznek ki: [link]



2017. júl. 7. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
talán cinke [link]
2017. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tengelicek. A liszkukac mehet félbevágva, nem kell kinyomkodni. Itatni külön nem kell őket, többet árthatsz vele, mint amennyit használsz. Ha mondjuk minden tizedik kukacdarabot vízbemártod, az elég, a szülők viszont nem itatják külön a fiókákat. Ha hosszabb távon nálad maradnának, akkor a kukacokat porrátört tojáshéjba vagy kalcium porba kell forgatni.


A vadaspark helyett jobban jársz, ha a 3 link közül valamelyikkel veszed fel a kapcsolatot: [link]

[link]

[link]

2017. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tengelicnek tűnnek.

Madármentés nincs a közeledben? Jobbak lennének náluk az esélyeik.

2017. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kecskeméten lakom, nem tudom, mik a lehetőségek. A vadasparktól 2 utcányira lakom, azért gondoltam rá.

Felkeresem valamelyik oldalt, köszönöm. :)

2017. júl. 7. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
én meg kadafalvi vagyok de egyelőre nincs szabad helyen így átvenni sem tudom.
2017. júl. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!