Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit csináljak a denevérrel?

Mit csináljak a denevérrel?

Figyelt kérdés
Panelba 4.emeleten lakunk és a redőny külső tokjába beköltözött és persze be fialt... Eddig nem is lenne gond mert tőlem elférnének, ha nem cincognának egész éjjel, de valami istentelen hangon. Hogy tudnám elzavarni, vagy ilyenkor kit kell hivni hogy elzavarja őket?

2017. júl. 14. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Remélem, csak elírás, és nem panelba laksz, hanem panelban.

A denevért úgy tudod elüldözni, ha te is gyakran megzavarod. Kopogtassál neki esetleg próbáld meg valami bottal megpiszkálni. Nem nagyon van rá más mód sajnos. Sok ilyen problémát hallottam panelban lakó ismerőseimtől :(

2017. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jolvan bocsi panelban xdddd De mentségemre szóljon diszgráfiás vagyok.

Értem, hát én már probáltam kopogni neki vállfával meg a redönyt húzogatni fel-le, de nem akar elmenni. Max akkor kicsit csöndbe marad de fél óra múlva kezdi elölről.

2017. júl. 14. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédőkkel beszélj.
2017. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Szedd le a tokot. Aztán lődd le.
2017. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
google denevérmentés
2017. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!