Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez nem egy kifejlett elefánt,...

Ez nem egy kifejlett elefánt, igaz?

Figyelt kérdés

Egy kifejlett nőstény afrikai elefánt átlagosan 2,6 méter magas a vállánál, szóval ha azt mondjuk, hogy a nőstény oroszlán a hátán (farok nélkül) 2 méter hosszú, akkor ez az elefánt még nem kifejlett. Ti mit gondoltok?


[link]



2017. okt. 1. 17:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Sőt, szerintem még akkor sem kifejlett, ha azt mondjuk, hogy a nőstény oroszlán a hátán (farok nélkül) 1,8 méter hosszú.
2017. okt. 1. 23:01
 2/10 EvaSz86 ***** válasza:
Szerintem nem kifejlett...még túl kicsi.
2017. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ez most elefánt vagy oroszlán, magasság vagy hosszúság???!!!
2017. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egészen biztos nem felnőtt, az jóval nagyobb, egyértelműen látszik.
2017. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
DE MOST KOMOLYAN, A KÉRDÉSBEN ELEFÁNT VAN, A LEÍRÁSBAN OROSZLÁN. MI EZ???!!!
2017. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jajj...
2017. okt. 21. 10:59
 7/10 anonim válasza:
Elnézést, én még mindig nem értem. Hogy jön az elefánt magasságához az oroszlán hosszúsága?
2017. okt. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy ha azt mondjuk, hogy az oroszlán (farok nélkül) mondjuk 1,8 vagy 2 méter hosszú, abból nagyjából ki lehet következtetni milyen magas az elefánt a vállánál, hogy hozzámérjük az oroszlán hosszúságát az elefánt magasságához.
2017. okt. 22. 10:45
 9/10 A kérdező kommentje:
*úgy, hogy hozzámérjük az oroszlán hosszúságát az elefánt magasságához.
2017. okt. 22. 10:53
 10/10 anonim válasza:

Ezen egyértelműen látszik hogy nem kifejlett. Az oroszlános gabalyodás nélkül szerintem egyszerűbb lett volna. :)


Megjegyzem, a videón látszik, amikor a kisebb elefánt a nagyobb mellé baktat, mellesleg az oroszlánok nem igazán szoktak kifejlett állatra vadászni, mivel a kisebbeket könnyebb elejteni.

2018. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!