Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet valahol rénszarvast...

Lehet valahol rénszarvast simogatni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Párom nagyon szereti a rénszarvasokat. Ezért meg szeretném ajándékozni őt születésnapján egy rénszarvas- simogatással. Jó lenne, ha nem kéne Lappföldig utazni neki ezért az élményért.

Bár, ha nem lehet idehaza simogatni, akkor irány Lappföld :)



2017. dec. 31. 18:53
 1/4 Serena-Kiss Sándor válasza:
Én szerintem nem lehet Magyarországon rénszarvast találni,de Finnország vagy Norvégia körül szerintem találhatóak.
2018. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Kérd meg a Mikulást, hogy hagyja nálatok a rénszarvasát!XD
2018. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán úgy emlékszem, hogy van rénszarvas. De simogatni nem hiszem, hogy lehet.
2018. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat!


Végül úgy határoztunk, hogy elutazunk Lappföldre néhány napra. Párom simogathat rénszarvasokat, én meg síelhetek és hótalpazhatok egy jót!


Gondoltam, hogy Magyarországon nem lehet simogatni rénszarvast, de azért megpróbálkoztam ezzel a kérdéssel.


Márciusban irány Finnország! :)

2018. febr. 18. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!