Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Találkoztatok már az erdőben...

Találkoztatok már az erdőben medvével, vagy valamilyen veszélyes állattal?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok?
2018. jan. 2. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Egyszer Fakitermelő Fekete Romákokkal. Nėztek, aztán annyi. Fėltek a kutyámtól. A romákol fėlnek a kutyától.
2018. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Talán furán hangzik de az anyatermészetet, így az erdőt is biztonságos menedéknek találom. Az ember és az általa teremtett környezet az ami veszélyes.

Egyszer egy falu szélén kerékpároztam éjjel az országúton. Egy trehányul tartott nagy testű kutya meg oldalról rám ugatott, vicsorgatva a nagy fogait. A fejemen világított egy erős fényű LED-es fejlámpa, amivel a szemébe világítottam mielőtt harapni tudott volna. A sötéthez szokott szeme hirtelen vakító fényt kapott és átmenetileg teljesen megvakult tőle és harcképtelen lett, el tudtam tekerni. Már bánom hogy a gazdáját nem kerestem fel, pedig mások érdekében megérdemelt volna egy feljelentést. Mivel számtalan esetben marcangolnak szét gyereket vagy időset trehány módon kiengedett kutyák.

49/F

2018. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Csak kutyafélékkel mint róka, prérifarkas. Megcsodáltam őket, ők pedig menekültek
2018. jan. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
3x láttam már medvét, 1x hiúzt. Nem mentem oda, hogy üdvözöljem; mindkettőnk ment a maga dolgára.
2018. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer vaddisznóval, nagyon közel volt hozzánk (ketten voltunk meg a kutya), kis malacai is voltak. De felugrottak a bozótosból mert a kutya el kezdte üldözni őket.Nem meglepő mert vadász kutyám van. Mi pedig lassan elindultunk oldalra,de nem ellenkező irányba,mert a hátunk mögött maradt egy kis malac. Valószínűleg a hirtelen megjelenésünktől annyira megijedt hogy nem tudta rögtön követni a kocát (anyadisznót).
2018. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bajer ***** válasza:
Egyszer olyan 30(!) vaddisznóval. A haverommal ordibálni kezdtünk, botokkal csapkodtuk a fákat. Erre elinaltak az ellenkező irányba.
2018. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!