Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol találok olcsón lovardát?...

Hol találok olcsón lovardát? Vagy hol lehet olcsón lovagolni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit jelent számodra az olcsó, de olyan helyre érdemes menni, ahol elsősorban fiatalokat lovagoltatnak, és nem külföldi turistákat. Ahol én annak idején lovagoltam (vidéken), ott még olyan lehetőség is volt, hogy fizetés helyett ledolgoztad a lovaglás árát. Egy lovardában bőven van tennivaló.
2010. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is hol laksz? Másodszot mit jelent az olcsó? Harmadszor mennyit akarsz lovagolni?
2010. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az olcsó? A legtöbb helyen 1000-2000Ft/óra.
2010. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát előszöris szerintem jobb ha tudod hogy a Budapest és környéki árak húzósabbak.

Egy vidéki helyen sokkal jobban jár az ember. Nah persze egy Pesti nem fog órákat utazni csak hogy lovagolhasson.

Én se tenném :S pedig jobban járnánk sokan :)


Én Budapesten ahova jártam fél órára 1400ft-ot fizettünk. Ez még egész jó...

Ha egy órát nézünk a legtöbb pesti helyen 2000-3500ig van sok helyen , de van többért is.

2010. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
rajtam lovagolhatsz elég olcsón :D
2010. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bükkzsérc vagy Eger környékén??

Felsőtárkányban vannak jó helyek?azt hallottam ott az egyik tanyán segítenek a rajtengedélyvizsga letételében is. Véleményeket légyszi!!

2010. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!