Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Amikor a tv-ben megy ahogy a...

Amikor a tv-ben megy ahogy a nagymacskák vadásznak, ti kinek szurkoltok? A nagymacskának vagy a prédának? Nagyon gáz ha én a nagymacskának? 20f

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Uhh én mindíg a kis egereknek meg ilyeneknek :D

Lehet azért mert sok hörcsögöm volt

2018. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Győzzön a jobbik... Leginkább egyiknek sem, de ha beteg a préda, akkor annak, hogy gyorsan meghaljon. Ha a nagymacskákról szól a film s ismerem a teljes családot, akkor is nyilván drukkolok, hogy ne éhezzenek. De alapvetően történik, ami történik, az élet már csak ilyen.


Gyerekként a prédának drukkoltam, de most már okosabb vagyok.

2018. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek ilyeneket, mert nem az én lelkivilágomnak való. Tudom, hogy a nagymacskának is ennie kell és az állat nem gonoszságból öl, hanem tényleg szüksége van rá, de nem tudom nézni ezeket, mert sajnálom az áldozatot.

És a húst sem eszem meg, mielőtt meggondolnátok, hogy jó, hogy megenni megtudom a cuki malackát, de nézni nem, ahogy a nagymacska vadászik. :D

Nem gáz, ha a nagymacskának szurkolsz.

2018. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Én már gyerekkoromban is mindig a vadászó dolgoknak drukkoltam.

A Tom&Jerryt is azért utáltam, mert mindig a macska szívott. Én mindig a macskának drukkoltam.

Most akkor pszichopata lennék? :D

2018. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az hagyján, de amikor én legelésző csordákról látok filmet, akkor mindig a növényrknek drukkolok!
2018. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a ragadozóknak, mert ők a legtöbb esetben kevesebben vannak.
2018. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a ragadozóknak, főleg ha jó véresre, kibelezősre sikerül a vadászat.
2018. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Változó, de többnyire a macskáknak.


De van, hogy drukkolok a prédának is, és örülök ha megmenekül, de az a ritkább eset.


A Tom&Jerry engem is frusztrált, nagyon szerettem volna hogy a macs elkapja Jerryt :D

2018. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A ragadozóknak szurkolok mindig :D
2018. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szurkolok egyiknek sem. Győzzön az ügyesebb. Ez a természet rendje.
2018. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!